Korona zęba - to możliwe nawet w kilka godzin

Korona gotowa w kilka godzin

Na przestrzeni kilku ostatnich lat w protetyce wiele się zmieniło. Przede wszystkim pojawiły się technologie do tworzenia protez oraz implantów, które będą przypominać takie jak w filmach sci-fi. Nowoczesne rozwiązania usprawnią pracę lekarzy, poprawiają komfort pacjentów i pozwolą wykonać koronę w krótkim czasie.  (http://www.pro-orto-dent.pl/Implanty.html)

Technologia w stomatologii

Technologia obecnie ma bardzo wysokim poziom, gdy chodzi o stomatologię. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że praca lekarzy jest doskonalsze i komfort pacjentów będzie lepszy.

Korona zęba - przebieg zabiegu

Dążenie do poprawy jakości protetyki rozpoczyna się przy podstawowym zabiegu a więc pobraniu wycisku. Nowoczesne masy miesza się automatycznie i to sprawi, że są bardzo jednolite i będzie można uzyskiwać idealne dopasowanie uzupełnień. Pacjent ma pełen komfort i pewność uzębienia. Przesłany odcisk realizuje się z wyjątkową dokładnością co oczywiście bardzo duże znaczenia. Tworzy się również nowoczesne projekty 3D, dzięki którym właśnie następnie przygotowanie takiego elementy staje się naprawdę perfekcyjne i dosłownie każdy element wykonywany jest bardzo dokładnie.

Nowoczesne zabiegi stomatologiczne

To właśnie automatyzacja sprawia, że można mówić o tym, że każdy element wykonany jest rzeczywiście perfekcyjny i można być z niego w 100% zadowoleni, ponieważ pacjent będzie czuł się rzeczywiście doskonale z tak wykonanym zabiegiem, który również estetycznie będzie doskonały.

Skanery wewnątrz ustne

Zastosowanie ich w gabinetach stomatologów daje nam możliwość uproszczenia i przyspieszania procesu tworzenia protez i innych uzupełnień, ponieważ dzięki nim będzie można skutecznie zastępować procedurę wycisku, która jest niedoskonała. Obraz kształtu filaru protetycznego przesłany jest automatycznie do laboratorium dzięki czemu proces tworzenia korony czy mostu może rozpocząć zanim pacjent będzie mógł zejść z fotela stomatologicznego.

Powtarzalność zabiegu

Co bardzo tutaj istotne to również powtarzalność. Jeśli pacjent ukruszy koronę, zadzwoni do gabinetu stomatologicznego i powie, która korona jest ukruszona to będzie można sięgnąć po wcześniej rozpisaną cyfrowo koronę, która będzie zamówiona w laboratorium i będzie można ją skutecznie umieścić na nowo w naszej jamie ustnej.

Story Page